طرح معنوی قدر تا قدر

ویژه شب‌های قدر و تصمیم‌سازی برای زندگی موفق معنوی

آیا می‌دانید شب قدر امسال از خداوند چه بخواهید؟

در شب قدر سال گذشته چه خواسته‌ها و دعاهایی داشته‌اید که مستجاب و محقق شده و کدام‌ها نشده؟ چرا؟
اگر خداوند بخواهد تمام خواسته‌های شب قدرم را مقدر و عطا کند آیا آمادگی‌ها و زمینه‌های لازم را برای این دریافت این عطا و بخشش، دارم؟
آیا لازم است زمینه‌ها و ملزوماتی را آماده کنم؟
و …

تأمل روی این سؤالات می‌تواند مقدمه‌ای برای ورود به شب‌های قدر باشد؛

چون افرادیکه قدر و ارزش خود را شناختند و متناسب با استعدادها و داشته‌ها‌ي‌شان طرح و برنامه‌‌ای در شب قدر به خداوند ارائه کردند، بهره‌ها و دریافت‌های متفاوتی داشتند که چه بسا بهتر از هزار ماه بوده است؛ لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ
و اگر خودمان را رشد دهیم و ظرف درونی‌مان را بزرگ کنیم و شکر نعمت‌هایی که از شب‌های قدر سال‌های گذشته به ما رسیده را بجا بیاوریم؛ نعمت‌ها و امکانات مضاعفی در شب قدر امسال به ما داده خواهد شد؛ لَئِنْ شَكَرْتُمْ لَأَزِيدَنَّكُمْ

.

در طرح قدر تا قدر برای شما یک بسته آموزشی معنوی آماده کرده‌ایم که می تواند در این روزها و شب‌های باعظمت به شما در تصمیم‌گیری کمک کند و تا قدر سال آینده همراه شماست.

.

آنچه در این طرح دریافت می‌کنید:

پرسشنامه آنلاین شناخت خود

شناسایی تراکم سؤال‌ها و نیازهای شما در 4 حوزه فکری به همراه ارائه تحلیل و راهکار برای مدیریت سؤال‌ها و نیازها که به تصمیم‌گیری بهتر شما برای زندگی کمک می‌کند.

کاربرگ تصمیم‌گیری برای شب‌های قدر

با توجه به نمره و تحلیلی که در پرسشنامه به دست می‌آورید، این کاربرگ را تکمیل می‌کنید که شامل مراحل و جداول طرح سؤالات و مسائل مهم زندگی‌تان تا مرحله تصمیم‌گیری‌ برای شب‌های قدر می‌باشد.

کاربرگ‌های تخصصی و مکمل مدیریت خود و زندگی

شامل 11 کاربرگ عملی به صورت ماهانه و تا شب قدر سال آینده | قابل دانلود از سایت در قالب pdf | به همراه ارائه مطالب و مقالات آموزشی مرتبط و به‌روز

دوست گرامی:

برای شرکت رایگان در طرح و ورود به پرسشنامه و دریافت راهکارها، لطفاً ابتدا فرم زیر را پر کرده و سپس بر روی دکمه ” ورود به پرسشنامه ” کلیک کنید:
  • جهت اطلاع‌رسانی برنامه‌ها