آزمون‌های مشاوره‌ای آنلاین

برای افزایش معدل و پیشرفت تحصیلی و شغلی

رایگـان؛ ویژه دانش‌آموزان

 

1

دانش‌آموز شرکت‌کننده

1

پاسخ‌ به آزمون‌ها

50

آزمون آنلاین مشاوره‌ای جدید

45

استان کشور

دانش‌آموز عزیز؛

به آزمون دلخواهت پاسخ بده و راهکارهای مشاوره‌ای آن را در پایان آزمون، رایگان دریافت کن:

تست آنلاین هوش مالی

با کمک این تست آنلاین، شما می‌توانید درصد و سطح هوش مالی و اقتصادی خودتان را تعیین کنید و ببینید چقدر می‌توانید آینده‌ی مالی موفقی داشته باشید.

تست آنلاین تمرکزحواس

در این تست آنلاین، سطح تمرکزحواس شما در درس‌خواندن تعیین و درصد شما محاسبه می گردد و برای تمرکزحواس بیشتر به شما راهکارهای فوق‌العاده‌ای بصورت رایگان پیشنهاد می

تست تخصصی عادت‌های مطالعه

تست پیشرفته PSSHI به‌صورت هوشمند، سطح و درصد شما را در مطالعه و درس‌خواندن تعیین می‌کند و راهکارهایی پیشنهاد می‌کند تا معدل یا رتبه‌تان را بهتر کنید و به نتایج عالی برسید.

تست آنلاین استرس امتحانات

این تست آنلاین، سطح اضطراب و استرس شما را در امتحانات و آزمون ها تعیین و درصد شما را محاسبه می کند و به شما راهکارهایی پیشنهاد می کند تا به نتایجی عالی برسید.

تست آنلاین برنامه‌ریزی

این تست آنلاین، سطح و درصدتان را در برنامه‌ریزی تعیین می‌کند و برای‌تان راهکارهایی پیشنهاد می‌کند تا بتوانید اصولی برنامه‌ریزی کنید و به پیشرفت‌های درسی بیشتری برسید.

تست آنلاین عزت‌نفس

عزت‌نفس یعنی حس ارزشمندی؛ یعنی اینکه چقدر خودتان را فرد ارزشمندی می‌دانید. در این تست آنلاین، سطح عزت‌نفس شما تعیین و درصد شما محاسبه می گردد.

تست آنلاین یادداشت‌برداری

آیا هنگام درس‌خواندن، یادداشت‌برداری می‌کنید؟ چگونه؟ این تست آنلاین کمک می‌کند تا درصد و سطح‌ خودتان را در یادداشت‌برداری تعیین کنید.

تست آنلاین انگیزه پیشرفت

اگر انگیزه‌ای برای پیشرفت نداشته باشید، در درس‌، تحصیلات و شغل آینده‌تان موفقیتی نخواهید داشت. این تست آنلاین، میزان انگیزه شما را برای پیشرفت کردن تعیین می‌کند.

فهرست