آزمون‌های مشاوره‌ای آنلاین

برای افزایش معدل، پیشرفت درسی و رشد مالی و اقتصادی

رایگـان؛ ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان

 

1

شرکت‌کننده

1

پاسخ‌ به آزمون‌ها

50

آزمون آنلاین مشاوره‌ای جدید

45

استان کشور

دانش‌آموز عزیز؛

به آزمون دلخواهت پاسخ بده و راهکارهای مشاوره‌ای آن را در پایان آزمون، رایگان دریافت کن:

تست آنلاین هوش مالی

با کمک این تست آنلاین، شما می‌توانید درصد و سطح هوش مالی و اقتصادی خودتان را تعیین کنید و ببینید چقدر می‌توانید آینده‌ی مالی موفقی داشته باشید. در پایان راهکارهایی برای افرایش هوش مالی به شما پیشنهاد می‌شود.

تست آنلاین تمرکزحواس

در این تست آنلاین، سطح تمرکزحواس شما در درس‌خواندن تعیین و درصد شما محاسبه می گردد و برای تمرکزحواس بیشتر به شما راهکارهای فوق‌العاده‌ای بصورت رایگان پیشنهاد می گردد.

تست تخصصی افزایش معدل

تست پیشرفته و آنلاین PSSHI به‌صورت هوشمند، سطح و درصد عادت‌های مطالعه و درس‌خواندن شما را تعیین می‌کند و راهکارهایی فوق‌العاده پیشنهاد می‌کند تا معدل یا رتبه‌تان را بهتر کنید و به نتایج عالی برسید.

تست آنلاین استرس امتحانات

این تست آنلاین، سطح اضطراب و استرس شما را در امتحانات و آزمون ها تعیین و درصد شما را محاسبه می‌کند و به شما راهکارهایی پیشنهاد می‌کند تا با اعتمادبه‌نفس در امتحانات حاضر شوید و نتایج بهتری کسب کنید.

تست آنلاین برنامه‌ریزی

این تست آنلاین، سطح و درصدتان را در برنامه‌ریزی تعیین می‌کند و برای‌تان راهکارهایی پیشنهاد می‌کند تا بتوانید اصولی برنامه‌ریزی کنید و به پیشرفت‌های درسی بیشتری برسید.

تست آنلاین عزت‌نفس

عزت‌نفس یعنی حس ارزشمندی؛ یعنی اینکه چقدر خودتان را فرد ارزشمندی می‌دانید. در این تست آنلاین، سطح عزت‌نفس شما تعیین و درصد شما محاسبه می گردد.

تست آنلاین یادداشت‌برداری

آیا هنگام درس‌خواندن، یادداشت‌برداری می‌کنید؟ چگونه؟ این تست آنلاین کمک می‌کند تا درصد و سطح‌ خودتان را در یادداشت‌برداری تعیین کنید.

تست آنلاین انگیزه پیشرفت

اگر انگیزه‌ای برای پیشرفت نداشته باشید، در درس‌، تحصیلات و شغل آینده‌تان موفقیتی نخواهید داشت. این تست آنلاین، میزان انگیزه شما را برای پیشرفت کردن تعیین می‌کند.

فهرست